Výpis z OR

Výpis

Kde nás najdete

Umístění

Městské parkoviště

Ceník parkovného

Novinky

28/04/14

Pro další rozšíření námi poskytovaných služeb převzali zástupci společnosti SMMS, s.r.o. novou pařezovou frézu LASKI F 460/27E, která bude soužit k likvidaci množících se pařezů ve městě i okolí po prováděném kácení stromů. Tato činnost bude zároveň nabízena i ostatním podnikatelských subjektům i občanům, kteří se nechtějí lopotit s ručním dolováním pařezů.

23/11/11

V průběhu měsíce října 2011 došlo k přestěhování kanceláří a pracovníků z adresy Mánesova 16 na adresu Nerudova 1009 - vchod z nové propojky ulic Soběslavova - Nerudova, nad Gymnáziem Stříbro, vedle SOTERu. Provozní doba pro veřejnost zůstala nezměněna.

5/11/10

Naší společnosti byla předána pracovní plošina ZED 20 C na podvozku NISSAN CABSTAR. Výškový dosah plošiny činí 20 m, boční 9,2 m. Vzhledem k rozměrům a celkové hmotnosti (necelé 3,5 t) je plošina vhodná především pro práci v městské zástavbě, při úpravách stromů, opravách nemovitostí, odstraňování sněhu, stavbách hal apod. Plošina je vybavena pro případ potřeby elektromotorem, který zajišťuje její bezhlučný a ekologický pracovní chod. V případě potřeby použití této plošiny k Vaší práci nás neváhejte kontaktovat.

VOLEJTE: 374 627 353